Contact Opnemen

Meer weten? Registreer je dan alvast via de homepagina en maak deel uit van de Vlaams-Brabantse imkersfamilie! Of neem contact op met het bestuur.
VBVI vzw Eeckhout 39, 1840 Londerzeel
O. nr. BE0.457.125.762
Voorzitter Jos Vonckx

013-78.52.39

Secretaris Hendrik Trappeniers

Hendrik.trappeniers@gmail.com
0477-66.17.65

Schatbewaarder/Scholing Erwin Hoebrechts

e.hoebrechts@skynet.be

0474-96.93.82

Ere-secretaris Paul Stuyckens paul.stuyckens@skynet.be
0472-49.20.38

Educatieve bijenstand

Overlarfproject

Staf Kamers

Staf.Kamers@gep.kuleuven.be

016-22.12.87

Bestuursleden

Jef Beuckelaers

Dirk Cristael

Marc de Bont

Fernand Devroey

mex.b.j.snep@gmail.com

dirk.cristael@telenet.be

m.debont@telenet.be

fernand.devroey@telenet.be

E mail adres: secretariaat.vbvi@gmail.com
Website: www.vbvi.be
Phone: (+32) (0) 52 30 95 05
Adres: VBVI vzw, Eeckhout 39,
1840 Londerzeel
ONZE LOKATIE