Afdelingen
De afdelingen van het VBVI vzw zijn de ruggengraat van onze werking.

Met hun activiteiten steunen ze hun aangesloten leden in de vorm van educatie en informatieverspreiding en met praktische ondersteuning van zowel nieuwe als ervaren imkers.

Er is zeker een imkersvereniging te vinden in uw regio ! De enthousiastelingen die instaan voor hun dagelijkse werking helpen je zeker verder.
  • 101 De Bievrienden van Aarschot en Omstreken
    Voorzitter

    François Wuyts
    Houwaartsebaan
    213220 Holsbeek

    fr.wuyts@skynet.be
    016-62.13.54
    Secretaris

    August Cuypers
    Schoonhovendreef 44
    3200 Aarschot


    016-56.10.41      
    Penningmeester

    Hubert Geuvens
    Appelweg 162
    3221 Nieuwrode

    geuvens.hubert@skynet.be
    016-56.69.05     
  • 102 Imkersgilde De Vlijtige Bie - Aalst
    Voorzitter

    Jozef Smet
    Berkenlaan 90
    9308 Gijzegem

    jozefsmet@telenet.be
    053 70 81 01
    Ondervoorzitter

    Marcel De Leenheer
    Heikant 72
    9240 Zele

    marcel.deleenheer@belgacom.net
    052 44 68 18      
    Waarnemend Secretaris

    De Saedeleir Bart
    Leuvestraat 78
    9320 Erembodegem

    bartdesaedeleir@gmail.com
    0472 11 17 45     
    Waarnemend Penningmeester

    Kristof Sterck
    Nieuwmolenstraat 12
    9310 Moorsel

    krissterck@yahoo.be
    0471 50 02 65
  • 103 De Koninklijke Vrije Bie - Brugge
    Voorzitter

    Gilbert Janssens
    Dopheidestraat 15
    8200 Sint-Andries

    gilbert.janssens7@telenet.be
    050-38.70.92
    Secretaris

    André Vandenbroucke
    Duinenstraat 3
    8377 Zuienkerke

    vandenbroucke.a@live.be
    0475-86.04.40      
  • 104 Imkersgilde Sint-Ambrosius Baal en Omstreken ISABO vzw
    Voorzitter

    Dirk Cristael
    Varenstraat 5
    2491 Olmen

    dirk.cristael@pandora.be
    014-30.46.29
    0498-86.58.68
    Secretaris

    Véronique Verbruggen
    Varenstraat 5
    2491 Olmen

    Veronique.cristael@pandora.be
    0498-86.58.68
    0497-71.31.00      
    Penningmeester

    Toon Van Gramberen
    Pandhoevestraat 84
    3128 Baal

    toonvgb@hotmail.com
    0473-39.64.75     
    Toezichter

    Luc Storms
    Jozef Michielsstr. 15
    2235 Westmeerbeek

    luc.storms@telenet.be
    016-69.61.98
  • 105 Koninklijke Bijentelersbond van Bekkevoort en Omstreken
    Voorzitter

    Roland Debrier
    Koningsstraat 10A
    3470 Kortenaken

    roland.debrier@skynet.be
    Secretaris

    Ludo Mellaerts
    Nieuwstraat 27
    3472 Kersbeek-Miskom

    ludo.mellaerts@telenet.be
    0496-75.99.32      
    Penningmeester

    Clément Weckx
    Eugeen Coolsstraat 23
    3460 Bekkevoort

    koenweckx@skynet.be
    013-31.35.32     
    Bestuurder

    André Willems
    Provinciebaan 15
    3460 Bekkevoort


    013.33..74.62
  • 106 Vlaamse Imkersbond Brussel en Omstreken (VIBO)
    Voorzitter

    Jef Croonenberghs
    Keienveldlaan 4
    1652 Beersel-Alsemberg

    jefcroonenberghs@gmail.com
    02-380.38.47
    Secretaris

    Suzanne De Rudder
    Hof Ten Berg 7
    1640
    St.-Genesius-Rode

    suzanne.de.rudder@telenet.be
    02-380.89.60      
    Afgevaardigde

    Yves Mostien
    Halderbosstraat 36
    1653 Dworp

    ym070752@scarlet.be
    02-380.26.24     
    Afgevaardigde

    Willy Dehaeseleer
    Berendries 139
    1502 Lembeek

    Willy.Dehaeseleer@telenet.be
    02-380.26.24
  • 107 Koninklijke Maatschappij voor Bijenteelt van Grimbergen en Omstreken
    Voorzitter

    Wim De Wachter
    Boomkensstraat 13
    2811 Hombeek

    wimdewachter1@telenet.be
    015-43 21 73
    0485-75 02 95
    Secretaris

    Luc Mergeay
    Dasmusweg 14
    1980 Zems

    lucmergeay@hotmail.com
          
    Secretaris

    Frans Mertens
    Niet Voor briefwisseling en communicatie
    Zavelstraat 16
    3071 Erps-Kwerps

    frans.mertens@hotmail.com
    0495-34.54.80
    Penningmeester

    Jonas Eykens
    Kapelstraat 1
    1980 Zemst

    jonaseykens@hotmail.com
         
    Bestuurder

    Frans Mertens
    Niet Voor briefwisseling en communicatie
    Zavelstraat 16
    3071 Erps-Kwerps

    frans.mertens@hotmail.com
    0495-34.54.80
  • 110 Bijenhouders Regio Kortenberg
    Voorzitter

    Marc De Weerdt
    Meidoornlaan 9
    1820 Steenokkerzeel

    deweerdt_eylenbosch@telenet.be
    0496-58.96.17
    Secretaris

    Kevin Van Geert
    Chrysantenstraat 12
    1830 Machelen

    imkergewestkortenberg@telenet.be
    04896-89.06.72       
  • 112 Koninklijke Vakvereniging De Bieëntelers der Dijle - Leuven
    Voorzitter

    Staf Kamers
    Goede Haardlaan 3
    3001 Heverlee

    staf.kamers@gep.kuleuven.be
    016-22.12.87
    Secretaris

    Luc Verbinnen
    P. Van Ostayenlaan 46
    3001 Heverlee

    luc.verbinnen@telenet.be
    0478-36.92.05      
    Wordt ook uitgenodigd voor de AV

    Michel Asperges
    Grote Steenweg 54
    3400 Landen

    michel.asperges@uhasselt.be
    016-78.24.94
    Penningmeester

    Fernand Devroey
    St.-Jansbergsestwg 463
    3001 Heverlee

    ferdinand.devroey@telenet.be
    0486-87.60.50     
  • 113 Koninklijke Imkersgilde Neerbrabant -Merchtem
    Voorzitter

    Jef Beuckelaers
    Sneppelaar 4
    1840 Londerzeel

    mex.b.j.snep@gmail.com
    0479-51.46.04
    Secretaris

    Ria De Donder
    Eeckhout 39
    1840 Londerzeel

    info@imkergildeneerbrabant.be
          
    Afgevaardigde

    Marc De Bont
    Eeckhout 39
    1840 Londerzeel

    m.debont@telenet.be
    052-30.95.05
  • 114 Imkersbond St.-Ambrosius - Sinaai
    Voorzitter

    Marcel Van Damme
    Boutschout 106
    9160 Eksaarde

    marcel.van.damme@pandora.be
    09-348.06.66
    Secretaris - Penningmeester

    Yannick Dewindt
    Dagsterrestraat 9
    9170 Sint-Gillis-Waas

    yannickdewindt.register@gmail.com
    0496/96 86 70      
    Afgevaardigde

    Hugo Schelfhout
    Klokke Roelandlaan 6 9112 Sinaai

    hugo.schelfhout@telenet.be
    03-772.58.35
  • 116 Koninklijke Imkersgilde Pajottenland
    Voorzitter

    Karel De Roock
    Opperheilweg 2
    1760 Roosdaal

    karelderoock@skynet.be
    054-50.14.80
    0486-02.51.91
    Secretaris

    Guy Tissen
    St-Gabrielstraat 131
    1770 Liedekerke


          
    Afgevaardigde

    Norbert Heeremans
    Resschebeke 12
    9320 Erembodegem

    norbert.heeremans@live.be
    053-66.76.52
  • 117 Imkersvereniging Layenskring Wespelaar
    Voorzitter

    Pieter Dupont
    Vinkstraat 62
    3150 Haacht-Wakkerzeel

    dupont.pieter@scarlet.be
    016-60.56.95
    0474-87.76.50
    Secretaris

    Achiel Vanden Schriek
    Borreveldweg 3
    3190 Boortmeerbeek

    achilles.van.den.schriek@telenet.be
    016-60.06.95       
    Penningmeester

    André Vandenhoudt
    Goorbeek 11
    2230 Herselt

    andre.vandenhoudt@telenet.be
    014-75.00.96     
  • 118 Koninklijke Vereniging De Krainer Bieënvrienden – Wijgmaal
    Voorzitter

    Jan Stevens
    Rijweg 8
    3020 Herent

    janmb.stevens@gmail.com
    016-29.29.49
    Secretaris

    Johan Lembreght
    Avenue Jules Gathy
    1390 Bossut

    johan.lembreght@skynet.be
    010-84.33.95      
    Penningmeester

    Luc Vandegaer
    Ruiterslaan 6
    3010 Kessel-Lo
     

    luc.vandegaer@telenet.be
    016-89.77.39     
    Afgevaardigde

    Julien Mannaerts
    Ellestraat 4
    3020 Winksele-Delle

    julien.mannaerts@telenet.be
    016-48.01.27